Таксі в Єгипті

Таксі в Єгипті – це окрема тема)) Хто хоч раз там побував і скористався послугами єгипетського таксі чудово розуміють про що йде мова. Їзда без правил, шалена швидкість — це стиль «життя» таксі в Єгипті.)

Всі таксі країни поділяються на три види: чорно-білі, жовті та білі.

Чорно-біле таксі — це найекономічніший варіант. У них немає лічильників, і ви маєте нагоду поторгуватися з водієм. Рекомендуємо вам дізнатися заздалегідь приблизну ціну поїздки, так як таксисти, з метою заробити на довірливих туристах, не одразу озвучують вартість поїздки першими. Щодо вартості чорно-білого таксі в Єгипті — мінімум 5 єгипетських фунтів. Домовитися про ціну не складе труднощів — водії знають англійські назви цифр. Також машинку можна винайняти на цілий день — це обійдеться приблизно в 100-200 фунтів. Але ОБОВ’ЯЗКОВО оговоріть вартість поїздки до того, як сядете в салон авто.

Білі таксі обладнані лічильником та кондиціонером. Ціна проїзду в такому таксі включає в себе ціну ПОСАДКИ (3-5 фунтів) і ціну за КОЖЕН КІЛОМЕТР (1,2-2 фунта). Але в цьому варіанті вам не випаде нагоди поторгуватися з водієм щодо ціни поїздки. АЛЕ простежте, щоб лічильник в таксі працював!

Жовті таксі – це приватні таксі, що належать часним компаніям і можуть бути і синіми, і помаранчевими. Тут є лічильник, кондиціонер та водій, що добре володіє однією іноземною мовою (зазвичай англійською). Жовті таксі можна замовити по телефону , номер якого вам люб’язно нададуть співробітники будь-якого готелю. Вартість поїздки варьюється в межах 2,5 фунтів за 1 км, але рівнем сервісу ви залишитесь задоволені.

А ще з 2015 року в Єгипті з»явилось рожеві таксі лише для жінок. Щоб замовити таке таксі жінці необхідно подзвонити в службу цього таксі, назвати місце відправки та прибуття, і надати копію посвідчення особи.

Якщо ви прилетіли до Єгипту і не замовили трансфер заздалегідь майте на увазі, що всі таксі, які знаходяться в аеропорту обладнані лічильниками. І не всі таксисти будуть готові відвезти вас до дальніх курортів. Поїздка до найближчого потрібного курорту буде коштувати від 2 фунтів за 1 км + посадка 10 фунтів.

І ще один маленький нюанс, так як Єгипет – це ісламська країна, тут є правила етикету ,які потрібно обов’язково дотримуватись – жінка повинна сісти на заднє сидіння авто, а чоловік – на переднє сидіння, поруч з таксистом.

Мандруйте з задоволенням!

Ждем Ваших запросов по адресу:   
Контакты менеджера:
zaplatiandleti@gmail.com
тел: +38 067 506 99 92
тел: +38 050 565 34 12
тел: 044 257 01 27

Комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Рейтинг

*

code