«Сертифікації Здорового Туризму» Туреччина

Міністерство культури і туризму Турецької Республіки розробило і запустило програму «Сертифікації Здорового Туризму». Програма починає діяти з літнього сезону 2020 року і включає в себе широкий спектр заходів щодо безпеки транспортування, проживання, стану здоров’я співробітників установ туристичної сфери та гостей Туреччини.

«Сертифікація Здорового Туризму» проводиться під керівництвом Міністерства культури і туризму, за участю Міністерства внутрішніх справ, Міністерства закордонних справ та у тісній співпраці з усіма основними учасниками туристичної індустрії. Сертифікат буде видаватися міжнародними сертифікаційними організаціями і документально підтверджує виконання високих вимог з охорони здоров’я та гігієни праці в авіакомпаніях, аеропортах та інших транспортних об’єктах, в житловому секторі та на підприємствах громадського харчування.

Міністр культури і туризму Турецької Республіки Мехмет Нурі Ерсой зробив заяву щодо даної програми:

«Туреччина стала зразком для наслідування для всього світу під час пандемії Covid-19 завдяки розвиненій системі охорони здоров’я і методам лікування. Запуск цієї сертифікаційної програми має на увазі, що Туреччина має намір відігравати провідну роль щодо нормалізації діяльності туристичної сфери.

Сьогодні заходи глобального карантину, прийняті через вірус Covid-19, що призвели до небачених раніше наслідків у всьому світі, поступово пом’якшуються і, саме сфера туризму відіграє життєв оважливу роль з точки зору повернення суспільства до нормального життя. Гостинність, як невід’ємна частина нашої культури, змушує нас бути першими готовими до формату «здоровий туризм». Наша програма сертифікації повинна гарантувати, що наші гості в Туреччині будуть проводити свою відпустку безпечним і гігієнічним чином, та відчувати себе комфортно під час свого візиту. Програма включає в себе превентивні і захисні заходи щодо повітряних, морських і наземних перевезень, портів прибуття, всіх об’єктів сфери відпочинку та розваг, а також стану здоров’я співробітників галузі і самих туристів. Ми будемо стимулювати всю нашу транспортну систему і сферу туризму до прийняття повного комплексу заходів розумної обережності для здорового відпочинку гостей шляхом проходження цієї сертифікації».

Чотири стовпи програми «Сертифікації Здорового Туризму»

Запущена в Туреччині програма Сертифікації є унікальною і базується на 4-х стовпах:

  • «Здоров’я та безпека пасажирів»
  • «Здоров’я та безпека співробітників»
  • «Запобіжні заходи на об’єктах»
  • «Запобіжні заходи в сфері транспорту»

«Здоров’я та безпека пасажирів»

Комплекс запобіжних заходів, застосований до туристів з моменту їх прибуття в країну і до зворотного вильоту. Перелік цих заходів включає в себе обмеження на вхід в термінали пасажирів без захисної маски, надання пасажирам безкоштовних захисних масок, застосування тепловізійних камер для вимірювання температури тіла на вході в будівлі аеровокзалу / аеропорту, наявність в достатній кількість дезінфікуючих засобів і дезінфекційних кабін, застосування спеціальних заходів обережності щодо пасажирів, які визначаються як потенційна група ризику.

«Здоров’я та безпека співробітників»

Комплекс запобіжних заходів щодо забезпечення фізичного і психічного здоров’я персоналу на транспорті, в житлових приміщеннях і на об’єктах сфери громадського харчування. Спеціальні заходи, в тому числі, гігієнічні та санітарні тренінги для персоналу, психологічна підтримка співробітників, надання необхідного гігієнічного / медичного обладнання, контроль температури персоналу за допомогою тепловізійних камер, є обов’язковим стандартом, сюди ж входить м’яке планування графіка праці і відпочинку персоналу, проведення тренінгів з охорони здоров’я, особистої та виробничої гігієни, здійснення регулярних перевірок здоров’я персоналу, і інші активності в цій сфері.

«Особливості застосування на об’єктах»

Комплекс заходів, необхідних для запобігання поширенню епідемії. Для запобігання нових заражень розроблені спеціальні заходи, які повинні бути прийняті в житлових приміщеннях, закладах громадського харчування, зонах для розваг, і ці заходи чітко визначені в рамках програми сертифікації. Програма забезпечує реалізацію і контроль виконання таких заходів, як соціальна дистанція, обмеження зовнішніх контактів, ізоляція, які необхідні для контролю поширення пандемії як серед персоналу, що працює на об’єктах туристичної сфери, так і серед гостей країни.

«Особливості застосування в сфері транспорту»

Комплекс заходів та правил для повітряного, наземного і морського транспорту. Тренінги співробітників сфери транспорту, контроль здоров’я персоналу, дезінфекція транспортних засобів та організація системи пасажирських перевезень у відповідності зі стандартами безпечної дистанції визначені у вимогах програми сертифікації.

Міністр Ерсой підкреслив делікатність і важливість цих питань, зробивши заяву щодо Програми Сертифікації та її графіка розгортання з точки зору процесу нормалізації суспільного життя після спалаху вірусу Covid-19:

«Станом на 4 травня 2020 року ми завершили створення науково обґрунтованих пандемічних протоколів і заходів для сертифікації, розроблених індивідуально щодо міжнародних аеропортів, внутрішніх авіаліній, автомагістралей і туристичних об’єктів. Ми також плануємо почати процес сертифікації готелів в травні 2020. Ми почнемо публікацію списку установ і об’єктів туристичної сфери, які отримали такий сертифікат з 1 червня 2020 року всіх комунікаційних каналів, включаючи веб-сайт нашого Міністерства.
Ми, як Турецька Республіка, діємо з почуттям відповідальності, щоб і наші громадяни, і наші гості, які прибувають в країну, відчували себе комфортно під час свого візиту. Існує прислів’я про гостинність турецького народу: «Ми не закриваємо двері на замок» (Ласкаво просимо). Ми завжди керуємося цим при
ципом, і будемо продовжувати вживати необхідних дій, заснованих на ньому».

За матеріалами Туроператора TUI.

Чекаємо на Ваші запити за адресою:   
Контакти менеджера:
zaplatiandleti@gmail.com
тел: +38 067 506 99 92
тел: +38 050 565 34 12
тел: 044 257 01 27

Комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Рейтинг

*

code