Продовжуючи тему курортiв Кiпру, хочемо звернути вашу увагу на курорт Пафос, що розташований на південно-західному узбережжі острова (146 км. від основного аеропорту Ларнаки).

Хоча в Пафосі є і свій міжнародний аеропорт. Курорт Пафос включає в себе всі курортні містечка на всьому західному узбережжі Кіпру: це саме місто Пафос, потім Афродайт Хіллз, і Корал Бей, і містечко Поліс, а також Лачи.

Пафос складається з двох частин. Одна розташована на кам’янистому плато в декількох кілометрах від моря і носить назву Ктима. Інша лежить біля узбережжя і називається Като — це туристична зона. Пафос -це дуже миле, спокійне курортне містечко з красивими затоками, дикими і облаштованими пляжами, багатим вибором готелів на будь-який смак, безліччю барів, ресторанів, таверн. Є тут i аквапарк та океанаріум.

Пафос вражає туристiв величезною кількістю історичних та архітектурних пам’яток.

Кому пiдiйде відпочинок в Пафосі?

Цінителям спокiйного пляжного відпочинку: чудові чисті піщані і галькові, дикі і облаштовані пляжі; ідеально чисте море; шалено красиві затоки і гавані
Поціновувачам  SPA центрів і центрів таласотерапії.
Активним туристам: незліченна кількість історичних та архітектурних пам’яток.
Сім»ям з дітьми: облаштовані пляжі з плавним заходом у море, ідеально чиста морська вода, активна анімація в готелях

Що подивитись, відпочиваючи в Пафосі:

Мозаїки Пафосу (Nea Pafos / Mosaics); Портову фортецю (Pafos Port); Одеон (Pafos Odeon); Купальню Афродіти (Baths of Aphrodite); Петра-ту-Роміу (Petra Tou Romiou); Святилище Афродіти (Sanctuary of Aphrodite), Королівські гробниці (Tombs of the Kings);Візантійський музей (Byzantine Museum);Пафоський Акваріум; Пафоський пташиний парк.