Лiмассол

Розташований на південному узбережжі о.Кіпр, Лiмассол є другим містом Кіпру за величиною, та найбільшим туристичним центром, а також- це головнi морськi ворота країни. А самі греки називають Лімассол неiнакше як Лемесос (Lemesos).
А чи знаєте ви, що Лімассол вважають головним діловим центром країни? Більше половини з зареєстрованих на Кіпрі офшорних фірм відкрили свої офіси саме в Лімассолі. Тут же розташовані i найбільші виноробні заводи.

Також Лімассол відомий своїми фестивалями і святами. Карнавал Апокрео в лютому-березні вважається найбільш видовищним на всьому острові. А у липні на протязi цілого місяця проходить Фестиваль мистецтв. А вересень відзначений знаменитим Фестивалем вина.

Туристична зона, в якій розташовані майже всі готелі Лімассола, починається в районі Cтарого порту (Old Harbour) і тягнеться в східному напрямку, виходячи далеко за межі міста Лімассол.

Більшість об’єктів, що становлять інтерес з точки зору історичної та архітектурної цінності, зосереджені в старій частині міста, умовно обмеженi старим портом з заходу, вулицею Gladstonos з півночі, проспектом Archiepiskopou Makariou III зі сходу та набережної Лімассола. Старе місто звичайно краще обійти пішки. Тільки так, подорожуючи по вузьких вуличках, можна вiдчути дух Лімассола.

Кому підійде відпочинок в Лімассолі?

в першу чергу — поціновувачам першокласного пляжного відпочинку
друга категорія — молодь і просто активні люди: численні дискотеки, ресторани, бари, кабаре, таверни та інше, а також абсолютно непередавана атмосфера веселощів і безтурботності «козирна карта» Айя Напи
ну і звичайно — сім’ям з дітьми: для маленьких мандрівників тут відкриті три аквапарку, луна-парк і єдиний на Кіпрі зоосад в міському парку атракціонів.

Що можна тут подивитись:

  • Античний полiс Аматус, якому бiльше тисячи рокiв,
  • Винний завод Кео,
  • Лiмассольський замок,
  • Монастир Святого Георгiя Аламану,
  • Храм Аполлона Хiлатського,
  • Замок Колоссi,
  • Курiум,
  • Монастир Кiккос,
  • Мечеть Джами Кебир
Ждем Ваших запросов по адресу:   
Контакты менеджера:
zaplatiandleti@gmail.com
тел: +38 067 506 99 92
тел: +38 050 565 34 12
тел: 044 257 01 27

Комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Рейтинг

*

code