ГОРНЯТКО КАВИ ПО-КОСТАРIКАНСЬКИ

ГОРНЯТКО КАВИ ПО-КОСТАРIКАНСЬКИ

Кава в Коста-Ріці є національним багатством. Ця невелика країна поставляє кавові зерна на світовий ринок з початку 18 століття. Завдяки високогірному клімату і родючому грунту з мінеральними залишками вулканічної магми, костариканська кава багата на присмак, в якому виразно проявляються відтінки абрикосового, цитрусового, сливового і шоколадного смаку.

Інгредієнти для приготування кави по-костаріканську:
• Вода — 2 чашки
• Ретельно змелена костаріканська кава (краще сорту «Тарразу») — 8 ст. ложок
• Цукор — 1 ч. ложка

Кава по-костаріканськи готується наступним чином. Воду потрібно довести до кипіння. В каструльку або турку помiстити мішечок з марлі, в який насипають каву дрібного помелу. Бажано, щоб шарів марлі було декілька. В чашку через мішечок з кавою заливають кип’яток. Після того як вся вода стече, додається цукор.

Далi розливаємо каву в маленькі розігріті чашки для кави.

У костаріканської кави є епітет, який постійно вживається гурманами, стосовно улюбленого напою з цієї самої південної країни Центральної Америки. Костариканську каву називають «пекучию». І якщо ви спробуєте таку каву, то ви зрозумієте про що йдеться.

Кілька фактів про каву з Коста-Ріки.
Зерна кави в Коста-Ріці з’явилися в 1816 році. Через п’ять років в країні, яку іспанські конкістадори назвали «багатий берег», вже налічувалося 17000 дерев.

У Коста-Ріці заборонені всі сорти крім арабіки. У самій країні існує свій реєстр видів кави. Найпопулярніші марки костаріканської кави Ла мініт Тарразу і Брітт Тропіко.Але Коста-Ріка — це не тільки країна-експортер кави.
Місцеві жителі теж дуже люблять цей напій. Вони закінчують їм будь-який прийом їжі.

СМАЧНОГО!!

Ждем Ваших запросов по адресу:   
Контакты менеджера:
zaplatiandleti@gmail.com
тел: +38 067 506 99 92
тел: +38 050 565 34 12
тел: 044 257 01 27

Комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Рейтинг

*

code