ГОРНЯТКО КАВИ ПО-IТАЛIЙСЬКИ

ГОРНЯТКО КАВИ ПО-IТАЛIЙСЬКИ

Спробуйте каву по-iталiйськи)) На відміну від iнших, італійці все роблять поспiхом. Навіть п’ють каву. У кав’ярнях Риму кава, випита не сідаючи за столик, прямо біля барної стійки, навiть коштує дешевше. В Італії винайшли кавоварку, а слово еспрессо в перекладі з італійської означає «швидкий», «швидший».
Як не дивно, «поспіх» не означає поверховості. Італійські кавові традиції — давні, як Колізей. Жителі цієї країни не без гордості заявляють, що саме вони навчили і привчили Європу пити каву.
Адже дійсно, італійський лікар Пропер д’Альпіно в 1592 році, повернувшись з Єгипту, вперше описав кавове дерево, зерна якого д’Альпіно назвав лікувальними. Через 20 років «лікуватися» кавою почали у Венеції — там відкрилася перша кав’ярня.
З тих пір кавоваріння в Італії процвітає і славиться на весь світ. Сьогодні нікого не здивуєш капучино або еспрессо, але це не єдині італійські рецепти кави.
Приміром, в самій Італії за сніданком часто п’ють корретто.

Щоб його приготувати, необхідні:

60 мл еспрессо;
30 мл коньячного лікеру або бренді;
цукор за смаком.

Зваріть еспресо. При цьому бариста рекомендують використовувати каву середнього помолу, тобто не в «пил» і не зовсім грубий.
У маленьку чашечку для еспресо налийте трохи лікеру або бренді. При бажанні можна покласти цукор. Однак важливо не переборщити, адже вищезгадані напої самі по собі досить солодкі.
Зверху на лікер влийте гарячий еспресо. П’ють корретто практично залпом — одним-двома ковтками. Потім каву запивають склянкою холодної води.

СМАЧНОГО!!

Ждем Ваших запросов по адресу:   
Контакты менеджера:
zaplatiandleti@gmail.com
тел: +38 067 506 99 92
тел: +38 050 565 34 12
тел: 044 257 01 27

Комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Рейтинг

*

code