ГОРНЯТКО КАВИ ПО-ГРУЗИНСЬКИ

ГОРНЯТКО КАВИ ПО-ГРУЗИНСЬКИ

Багато наших друзів, які не живуть в Грузії запитують нас: а правда, що в готелях приносять каву просто так, навіть якщо в оплату номера не входить сніданок?
Правда, хоча за всіх поручитись не можемо, але більшість грузинських готелів (і фешенебельних, і більш низького класу, і навіть хостелів) пригощають кавою просто так, навіть без оплати ..
Грузини знаються не тiльки на винi та смачному чаї, але й вмiють майстерно варити каву за своїм особливим рецептом. У Грузії каву дуже люблять! У магазинах часом не знайдеш хороший крупнолистовий чорний чай, а кава завжди є: будь-яка і в будь-яких кількостях ..

Варка кави у грузинiв перетворюеться на особливий ритуал, а приготування кави з кон’ячком;) ,майже нацiональний напiй. Їi спосіб приготування досить оригінальний може вразити навіть досвідченого кавомана. Кава по-грузинськи має незрівняний смак, вона стане приємним сюрпризом для друзів або коханих. Мiж тим, сама подача кави дуже ефектна і повеселить кожного, хто сам наважиться приготувати або спробувати каву за цим рецептом.

Спочатку готується золота карамель з цукру, яка потім розливається в чашечки. У спеціальному соуснику гріється і підпалюється коньяк, обов’язково палаючим вливається в карамель і гаситься приготованою кавою. Грузинська кава подається iз збитими вершками, акуратно поклавши їх зверху і посипавши шоколадним порошком.

Кава в Грузії зустрічається сама різноманiтна. Продається і розчинна, хоча вживати її тут щонайменше нелогічно. Iз звареного в приватних кав’ярнях зустрiчаються класичні еспрессо, американо, капучино та iншi, але вони зазвичай дорогi. Зате повсюди присутня так звана «турецька кава». Її варять навіть у гірських селищах Тушетії або Сванетії. Іноді вона називається налекіані, що перекладається приблизно як «кава з осадом». Рекомендуемо завчити це слово.)
Але це ще не все. Каву тут можна варити i самостійно. У Грузії практично повсюди продається кава в зернах. У будь-якому великому супермаркеті і на будь-якому великому ринку. Сортів зазвичай багато. На тбіліських ринках — близько 30 сортів. Ціна ста грам кавових зерен — 1 ларі або трохи більше. Є більш дорогі сорти — до 2 і 3 ларі за 100 грам. Прямо там же стоїть апарат для перемелювання зерен. Можна прямо на місці показати, що з чим змішати, і вам все зроблять.
Грузинська кава — це кава, яка там не росте, але яку там п’ють .. І Батумі тому не виключення ..

СМАЧНОГО!

Ждем Ваших запросов по адресу:   
Контакты менеджера:
zaplatiandleti@gmail.com
тел: +38 067 506 99 92
тел: +38 050 565 34 12
тел: 044 257 01 27

Комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Рейтинг

*

code