ГОРНЯТКО КАВИ ПО-ДОМIНIКАНСЬКИ

ГОРНЯТКО КАВИ ПО-ДОМIНIКАНСЬКИ

У свiтi вже понад 300 років досить високо цінується кава, що вирощується в Домiнiканi. Відомі європейські та американські фірми по виробництву кави додають домініканські зерна у свої купажі для поліпшення смаку.
У Домініканській Республіці вирощується тільки вищий сорт Арабіки. Арабіка взагалі відрізняється інтенсивним ароматом зі смаком шоколаду, квітів і меду.

Справжня домініканська кава досить солодка і міцна. Цей напій подають у маленьких кавових чашках і обов’язково з цукром, так як він дуже гіркий і міцний. Вперше спробувавши таку каву, не відразу може її випити.) Домініканці вважають, що розбавляти каву цукром не можна, тому що від цього втрачається її істинний смак.

Як готують каву домініканці — це мабуть, найбільш дивовижний спосіб приготування. Національний спосіб — варіння кави у воді з цукром. Цей спосіб існує вже багато-багато років, тому важко судити, звідки пішла ця дивна для нас традиція, ймовірно, спочатку варіння у солодкій воді допомогало «пом’якшити» кавовий присмак. Однак сьогодні цей спосіб приготування кави є даниною поваги до предків і тому не менш популярний, ніж раніше.
Домініканці мають багату культуру і історію, тому в багатьох поселеннях, що розкинулись посеред зелених тропіків, збереглися й інші способи приготування кави.

Приміром, дуже смачна кава готується таким чином: У киплячу воду кладуть кілька ложок меленої кави і туди ж додають мускатний горіх або гвоздику, а після декількох секунд пропускають напій через спеціальне бавовняне ситечко, яке в Домінікані називається «коладор».

Ще один спосiб приготування кави по-домініканськи:
Розчиніть 1 ст.ложку цукру в 1/2 склянки гарячої води, додайте 1 столову ложку меленої кави i доведіть до кипіння.

СМАЧНОГО!

Ждем Ваших запросов по адресу:   
Контакты менеджера:
zaplatiandleti@gmail.com
тел: +38 067 506 99 92
тел: +38 050 565 34 12
тел: 044 257 01 27

Комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Рейтинг

*

code