Даламан

Турцiя — це дивовижна краiна з багатою iсторiєю, в якiй поєднано європейський шик, та схiдну гостиннiсть. З недавнiх пiр вона стала одним iз улюблених напрямкiв вiдпочинку для туристiв багатьох краiн. Саме тут ви можете обирати мiж спокiйним та активним вiдпочинком, або взагалi поєднувати його. Пропонуємо звернути вашу увагу на вiдносно новий турецький курорт — Даламан

Даламан знаходиться на узбережжi Егейського моря, мiж Мармарiсом i Фетхiе, живописна природа цiєi мiсцевостi нiкого не залишить байдужим.Тут є i живописнi гори, i лазурне море, i неповторнi бухточки у пiднiжжя гори Капидаг, дiбратись до деяких з них можна лише по морю, i куточки з дикою природою. Поряд з центральною частиною мiста розташованi ботанiчнi сади.Ось тому Даламан i приваблює до себе в основному шукачiв спокiйного пляжного вiдпочинку. Як сучасний курорт — вiдносно став розвиватись не так давно. Цей процес напряму повязаний з будiвництвом аеропорту. На сучасному етапi в мicтi вже побудовано багато бюджетних та фешенебельних готелiв рiзних рiвнiв, ресторанiв, кафе, дискотет i т.д..
Пляжi курорту переважно пiсчанi, а деякi з них реально можна назвати дикими. В мiстi навiть в пiк сезону не буває багато туристiв. Не дивлячись на те, що курорт почав лише розвиватись, вiн вже завоював мiжнародну популярнiсть.
Тут також є всi умови для любителiв екстриму, якi теж не будуть сумувати. Даламан знаходиться на рiчцi, де органiзованi дворiвневi сплави загальною протяжнiстю приблизно по 12 км. Верхній етап річки Даламан — складний, сплавляються по ньому навесні, під час повені на рафтах. Нижній етап річки Даламан — з одним порогом, більше підходить для початківців, в ньому можуть брати участь навіть діти, долають на каное.


Хоч Даламан i є новим курортом Турцii, який ще перебуває на стадii розвитку, та можна сказати, що потрапивши сюди хоч раз , ви будете мрiяти повернутись сюди знову.

Ждем Ваших запросов по адресу:   
Контакты менеджера:
zaplatiandleti@gmail.com
тел: +38 067 506 99 92
тел: +38 050 565 34 12
тел: 044 257 01 27

Комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Рейтинг

*

code